Szkoła Podstawowa nr 1
w Mierzęcicach

Darmowe warsztaty programistyczne

  Chcieliśmy serdecznie zaprosić Wasza szkołę do udziału w trzeciej edycji darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży online, organizowanych pod nazwą „Zaprogramuj Swoją Przyszłość”.

  Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło nas samych. Na darmowe kursy zapisało się prawie tysiąc polskich dzieci, z mniejszych i większych miejscowości. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymali stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych nurtów współczesnej edukacji.

  1 września rozpoczęliśmy nabór na kolejną edycję , podczas której zaproponujemy dzieciom i młodzieży olbrzymi wachlarz możliwości i języków.

  Aby informacja o tej możliwości dotarła do jak największej ilość młodych,  chętnych zdobywania wiedzy młodych ludzi, potrzebujemy pomocy szkół i placówek, które mogą przekazać ją swoim podopiecznym .


  W załączeniu przesyłamy aktualny biuletyn informacyjny skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców. Prosimy o uwzględnienie go w we wpisach w e-dziennikach i informacjach przekazywanych do uczniów oraz rodziców.

  Zespół Zaprogramowani.com

  Pozdrawiam

1page3ed