Szkoła Podstawowa nr 1

w Mierzęcicach

Dzień Dziecka – to jest to!

„Każdy ma jakiegoś bzika,

każdy jakieś hobby ma…”  

 

IMG 1552  Piłka nożna, gra na gitarze, harfie i pianinie, taniec, malarstwo, jazda konna, wędkarstwo, a nawet kolekcjonowanie klocków lego… i długo, długo jeszcze można wymieniać jakie wspaniałe zainteresowania mają najmłodsi uczniowie naszej szkoły. W Dniu Dziecka każdy z nich miał możliwość zaprezentować swoje hobby przed swoją klasą. Uczniowie bardzo dobrze się przygotowali i cudownie zaprezentowali swoje umiejętności. Opowiedzieli także wiele ciekawostek na temat swoich hobby. Po takich prezentacjach zachęcili na pewno swoich kolegów i koleżanki do rozwijania nowych pasji i zainteresowań.

  Po prezentacji talentów, dzieci z wielką radością oddały się zabawie plastyczno – sensorycznej, za pomocą której mogły wyrazić wszystkie swoje marzenia, wrażenia i emocje. W każdej klasie powstały cudowne prace plastyczne malowane farbami na folii. Zabawa ta przekształciła się w wielozmysłowe pole doświadczalne oraz okazję do artystycznych uniesień. Dzieci zgodnie i twórczo stworzyły niesamowite obrazy dużego formatu.

  W tym dniu nie zabrakło także zabaw, gier ruchowych i radosnego śpiewu. Rodzice także zadbali o małą niespodziankę dla każdego dziecka.

  1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Ten dzień w naszej szkole również upłynął w wyjątkowej atmosferze. Dopisała nam pogoda, humory i energia do działania! Było radośnie, twórczo i wyjątkowo!

  Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

                                                                                   Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Pozostałe zdjęcia - link >>>