Konkurs fotograficzny dla klas 7 i 8

Celem konkursu jest  uwrażliwienie dzieci i młodzieży na piękno przyrody, propagowanie podróży lotniczych oraz ochrony środowiska przyrodniczego w najbliższym otoczeniu.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

„ MÓJ ŚWIAT W OBIEKTYWIE”

Bloki tematyczne:

„ROŚLINY W MOIM OGRODZIE”

„ SAMOLOTEM W ŚWIAT”

„ EKO WOKÓŁ MNIE”

1. Organizatorem konkursu jest  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.
  2. Konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem Internetu.
  1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas VII - VIII szkół podstawowych powiatu będzińskiego.
  2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie zdjęcia w jednej spośród trzech kategorii tematycznych:
  • Rośliny w moim ogrodzie
  • Samolotem w świat
  • Eko wokół mnie
  1. Prace będą ocenione w trzech blokach tematycznych:
  • ukazujących ulubione rośliny, znajdujące się w ogrodzie lub na balkonie,
  • zawierających motyw lotniczy,
  • propagujących ekologiczny styl życia.
  1. Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne  - indywidualne wykonane samodzielnie, będące oryginałami.
  2. Do pracy należy dołączyć następujące informacja: (imię i nazwisko autora,  szkoła, kategoria tematyczna,  tytuł pracy, dane kontaktowe:  telefon, e-mail).
  3. Jedna osoba może zgłosić na konkurs 1-3 fotografie na dowolnie wybrany temat. Dopuszcza się uczestnictwo we wszystkich blokach tematycznych
  4. w formacie .jpeg, .jpg o maksymalnym rozmiarze 3 MB
  5. Prace należy przesłać do dnia 15.06.2021r. w formie elektronicznej na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając: Konkurs fotograficzny– praca konkursowa oraz temat pracy.
  6. Oceny prac dokona jury powołane przez Organizatora.
  7. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
  8. Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 21 czerwca 2020 r. na stronie http://lowojkowice.eu/ oraz www.facebook.com/ZSOiTwWojkowicach/
  9. Jednocześnie Organizator o decyzji Jury powiadomi Uczestnika za pośrednictwem wiadomości e-mail.
  10. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na stronach internetowych ZSOiT Wojkowice
  11. Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem Konkursu i zaakceptować jego postanowienia. Wykonać zadanie konkursowe zgodnie z zapisami regulaminu.
  12. Warunkiem udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z Konkursem.

Załączniki: