Lab pszysz

Czerwiec w Laboratorium Przyszłości w SP 1 Mierzęcice

356780735 1550056758860643 5068475021004482750 n  W czerwcu uczniowie z grupy technicznej przygotowywali medale i statuetki na zakończenie roku szkolnego dla najlepszych sportowców szkoły. Świetne projekty i wykonanie na drukarkach 3D mogliśmy podziwiać na szyjach mistrzów na zakończenie roku szkolnego.

Laboratoryjna kuchnia tradycyjnie zachwycała różnorodnością przygotowywanych potraw. Uczniowie tworzyli owocowe szaszłyki, naleśniki z owocami, sałatki owocowe. Podczas rodzinnego pikniku wypiekali gofry. Ponadto uczniowie klas starszych mieli okazję wykazać się kreatywnością tworząc dowolne potrawy i tu powstawały: sałatki warzywne, tortille, kanapki. Wszystko zdrowe i niezwykle apetyczne.

Młodsi uczniowie w czerwcu tworzyli także z wykorzystaniem wełny postaci z bajek.

Ten rok minął nam niezwykle szybko, był pełen wrażeń, uczniowie dzięki Laboratorium Przyszłości zdobyli ogromną ilość nowych umiejętności, które niewątpliwie przydadzą się im w codziennym życiu. Kolejne zajęcia już od września.