WARSZTATY ROBIENIA PIZZY

IMG 20231206 WA0013  Poranek 6 grudnia w klasie 5a i 5b upłynął bardzo przyjemnie i smakowicie, bowiem w tym dniu uczniowie udali się na warsztaty robienia pizzy do restauracji Przystań Leśniów w Żarkach.   Celem tych warsztatów było zapoznanie się z procesem tworzenia pizzy, a przede wszystkim świetna zabawa zespołów klasowych. Nad zadaniem czuwała profesjonalna obsługa, która zapoznała uczniów z etapami przygotowania pizzy. Każda zrobiona pizza była wypiekana w piecu, a unoszący się zapach zachęcał wszystkich do ich skosztowania. Młodzi kucharze poczuli powołanie do gotowania i w wielkim skupieniu tworzyli swoje ,, dzieła’’. Pokazali, że nie każda pizza musi być okrągła, a ograniczyć nas może tylko nasza wyobraźnia.

Tak spędzony wspólnie czas  dostarczył wielu pozytywnych emocji.

Wizyta w tak wyjątkowym mikołajkowym dniu oraz uroczym miejscu była doskonałą okazją do integracji uczniów obu klas, zabawy ale także nauki i poszerzenia wiedzy z dziedziny kuchni włoskiej. Uczniowie, przygotowując pizzę, bawili się doskonale.

Dziękujemy pracownikom restauracji Przystań z miłe przyjęcie i przeprowadzenie warsztatów.

{loadposition Pizza_06.12.23}