Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019

  3 września 2018 roku po uroczystej mszy świętej, która odbyła się w kościele parafialnym w Targoszycach, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mierzęcicach wzięli udział w inauguracji roku szkolnego 2018/2019.

   Uroczystość rozpoczęło odśpiewanie hymnu państwowego, po czym minutą ciszy uczczono pamięć o tych, którzy 79 lat temu walczyli o wolność naszego kraju.

   Dyrektor szkoły pani mgr Paulina Niegowska serdecznie powitała uczniów, rodziców i pracowników szkoły, a następnie odczytała list od Wójta Gminy Mierzęcice p. Grzegorza Podlejskiego. Na zakończenie złożyła wszystkim życzenia na nowy rok szkolny.

   W tym roku w naszej szkole uczyć się będzie 385 uczniów w 19 oddziałach klasowych. 

   Wakacje minęły szybko, z zapałem zabieramy się do pracy!