• Noworoczne spotkanie Pokoleń w Domu Seniora Iskra

20240118 161637  Nowy rok zawsze niesie ze sobą obietnice nowych możliwości, a jednym z najpiękniejszych sposobów na jego rozpoczęcie jest spotkanie pokoleń.
    W dniu 18 stycznia 2024r. w Domu Seniora Iskra miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - spotkanie uczniów naszej szkoły z Seniorami, które nie tylko dostarczyło niezapomnianych chwil, ale także promowało więź międzypokoleniową oraz szacunek do starszych członków społeczeństwa.
    Spotkanie odbyło się w atmosferze pełnej ciepła i serdeczności. Młodzi uczniowie przygotowywali się do spotkania z ogromnym zaangażowaniem. Zaprezentowali piękny program artystyczny. Recytacje, piosenki, przygotowany na tę okazję układ taneczny oraz piękną grę uczennic na flecie, skrzypcach i keyboardzie nagrodzono gromkimi oklaskami.
      Występ artystyczny dla Seniorów stał się więc wyjątkowym prezentem, który sprawił, że nowy rok rozpoczął się w atmosferze wspólnoty, miłości i szacunku.
    Spotkanie uczniów z Seniorami to nie tylko wyjątkowe wydarzenie szkolne, ale także drogocenna lekcja życia.